p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Zostań giga chadem

Wyświetlono: 46
0 0

myprotein gigaczad123.jpg

Jeśli jesteś ulanym wieprzem i nosisz workowate ubrania, aby spróbować to ukryć, oto pobudka. Nikogo nie oszukujesz. W rzeczywistości, luźne ubrania sprawiają, że wyglądasz na jeszcze większego, kiedy coś lepiej dopasowanego wyglądałoby znacznie lepiej. #cardio #looksmaxing #dieta

Przyznaję, nadal będziesz wyglądać jak duży facet, jeśli jesteś, ale ubrania, które faktycznie pasują, są o wiele, wiele bardziej wyszczuplające niż pływanie w gigantycznym t-shorcie. Szczuplejsi faceci również muszą zwracać uwagę na odpowiednie dopasowanie, w przeciwnym razie twoje ubrania mogą skończyć wyglądając jak wciąż na wieszaku, nawet gdy je nosisz.

Jeśli znajdziesz koszule lub spodnie, które Ci się podobają, ale nie pasują idealnie, zabierz je do krawca! To nie jest jakiś luksus dla bogatych i sławnych, to jest stosunkowo niedrogie, aby uzyskać kilka ulubionych elementów odzieży dostosowane do Ciebie idealnie.

Najlepiej dbać jednak o siebie i o swój kaloryferek!

Aby zbudować ciało, które chcesz (grzmiące ramiona i twarde jak skała abs, szybki jak błyskawica mózg i niezaspokojone libido) musisz sprawić, by każdy kęs jedzenia, które wkładasz do ust się liczył. Oznacza to budowanie diety wokół najsilniejszych, bogatych w składniki odżywcze, zwalczających choroby, rosnące mięśnie żywności wokół.

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)

Ostatnie wpisy p0lka3 (zobacz wszystkie)

0 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!