p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Zaczynam w mewing

Wyświetlono: 15
0 0

zaczynamwm.jpg

W mewing chodzi przede wszystkim o napięcie mięśniowe. Hipertrofia, czyli wzmocnienie “prawidłowych” grup mięśniowych, takich jak szczęka, język, kość gnykowa, szyja itp. i zanik “nieprawidłowych”, takich jak mentalis, wargi, żuchwa itp.

Kiedy te mięśnie będą wystarczająco silne, będą wywierać siłę pasywnie, nawet kiedy nie będziesz ich aktywnie angażował, tzn. kiedy będziesz odpoczywał, rozproszony, spał itp. Kiedy wiele z tych grup jest na tyle rozwiniętych, że wszystkie one wywierają pasywne siły, ich efektywność jest spotęgowana, co jest wspaniałe. Dlatego właśnie nie chcesz np. żuć twardej gumy tylko szczęką, a zaniedbać siłę języka, postawę szyi itp.

Żuj gumę z językiem, popijając ją zimną wodą (ja do swojej wkładam lód). Spłaszczaj gumę językiem do góry i do przodu o podniebienie. Ćwicz podbródek, aby upewnić się, że głowa i szyja są ustawione prawidłowo; wykonuj ćwiczenia szyi z ciężarkami. Ćwicz prawidłowe połykanie z pochylonym podbródkiem, aby wypracować podstawę języka. Ćwicz i trenuj ogólnie, aby poprawić swoją postawę ciała i zdrowie.

Obecnie jestem na etapie, na którym nie mogę nawet oprzeć języka na dnie jamy ustnej; biernie wysuwa się on ku górze, opierając się o podniebienie, a następnie przylega do niego podczas połykania. Podobnie, moje zęby są w kontakcie i bardzo lekko naciskają na siebie w górę, co wspiera środkową część twarzy. #mewing #szczena

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)

Ostatnie wpisy p0lka3 (zobacz wszystkie)

0 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!