p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Za co odpowiada nasz mózg?

Wyświetlono: 65
2 0

nowytydziennowyja.PNG

Zaiste, wspaniały jest nasz rozum. Ostatnio usłyszałem, że odpowiedzialny jest za rozróżnianie prawdy od fałszu. I tylko za to. Najpierw się wykłucałem, no jak to tak, psia kość. Przecież jest jeszcze rejestr zdarzeń, wyciąganie wniosków na podstawie wcześniejszych doświadczeń, psia jego mać. Gdyby nie to, byśmy byli jak te pantofelki, jak kundle zawszone, instynktem się prowadzące.

Tymczasem wiem, że tylko się wygłupiłem. Rozmówca miał rację. Rozum jest odpowiedzialny za odróżnianie prawdy od fałszu, tylko i wyłącznie za to,  i w dodatku zazwyczaj robi to źle.

Tylko się wygłupiłem. Zacipują wszystkich, wcipią nam sondy prosto w najgłębsze zakamarki naszego anusa, będą analnie przeglądać nasze myśli. Zalajkują te surrealistyczne stolce lub nie.

Krawężnik po wszystkim siądzie do piwka ze zrujnowanym przedsiębiorcą, którego pałował i prześladował za dodatkową michę, a czemu niby nie? Naród z dykty wybierze opozycję, co była kilka lat wcześniej mainstreamem, by obecny mainstream wepchać w opozycję i wybrać go dopiero za 2 kadencje, a czemu niby nie? Wyjdziemy radośnie stadem pobiegać po parkach, poskakać na koncertach, bo wirus już nie będzie straszny. Zniknie, jak tylko koncerny zagarną kaskę, a czemu niby nie?

Co było to było. A rozum rozróżnia tylko prawdę od fałszu, a absurd tych sytuacji będzie jak najbardziej prawdziwy.
#postaremu #beatuprising

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

zobacz profil autora

Nieraz lądowałem w socjalnym kiblu, zostałem zrzucony dupskiem przez "towarzystwo". I to właśnie w tym łajnie, w gównie umoczon, cały obszczanon – ujrzałem rzeczy aksamitnie czysto i nadzwyczaj jasno.

Ostatnie wpisy JamnikWallenrod (zobacz wszystkie)

2 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!