p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Robię pompeczki i Ty tez powinieneś zacząć!

Wyświetlono: 19
0 0

Baby-Doing-Pushups-Funny-Exercise.jpg

Pompeczki to dobre ćwiczenie, budujące górną siłę ciała i całości. Dobrze zrobione, to połączone ćwiczenie, które wykorzystuje mięśnie w klatce piersiowej, ramion, tricepsa, pleców, abs i nóg. Dopiero zaczynam, ale codziennie zwiększam ilość powtórzeń.

Początkujący mogą zacząć od prostych wersji i pracować do wyrobienia podstawowej siły i postawy, podczas gdy można znaleźć trudne odmiany. Możesz zrobić pompki jako część treningu, treningu aerobowego lub treningu siłowego.

Korzyści:

Mięśnie górnej części ciała, które grają w pompce to deltoidy ramion, mięśnie klatki piersiowej, tricepsy i bicepsy górnej części ramienia oraz erector spine pleców. Mięśnie brzucha używane do utrzymania ciała w napięciu podczas pompek to rectus abdominis i transversus abdominis. Ponieważ pompki angażują wiele stawów, jest to ćwiczenie łączone.

W codziennym życiu będziesz musiał pchać różne rzeczy, od drzwi po wózki sklepowe. W codziennym życiu będziesz musiał pchać różne rzeczy, od drzwi po wózki sklepowe. Funkcja mięśni stabilizujących barki może pomóc chronić Cię przed uszkodzeniem mankietu rotatorów. Pushups są również miarą ogólnej sprawności fizycznej, pozwalając Ci sprawdzić, czy musisz robić więcej, aby utrzymać swoje ciało w dobrym stanie. #fit #pompki #looksmaxing

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)

Ostatnie wpisy p0lka3 (zobacz wszystkie)

0 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!