p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Pomóżcie Jamniczkowi…

Wyświetlono: 62
1 0

przyczepa2.jpg

JEŚLI KTOŚ MÓGŁBY WRZUCIĆ OGŁOSZENIE NA VIKOP – BYŁBYM WDZIĘCZNY. CIEPŁE MIESIĄCE PRZYSZŁY I JAK KUNDEL UCIEKAM DO PRZYZCZEPY. BAN JESZCZE DO 6. A POTRZEBUJE OGRANĄĆ TO NA DNIACH. PLIS, WRZUĆCIE NA VIKOP (jak ktoś odpowie, to priv na @JamnikWallenrod).

*** ogłoszenie ***

Witam, potrzebuję przetransportować przyczepę kempingową z południa Polski w okolice Warszawy. Najchętniej wypożyczyć jakiś większy samochód z hakiem z homologacją ( szukałem po wypożyczalniach i nie mają mendy – może wielcie kto ma?) możliwe też dobrą opcją będzie, jeśli właściciel auta za dopłatą samodzielnie przetransportuję tą przyczepę. Zależy mi w miarę na terminie – najlepiej w ciągu kilku dni/ tygodnia .Oczywiście sowicie nagrodzę pomoc, przewiduję sporo czokoszoków, pierdyliard cebulionów. Z góry dzięki mirasy #kiciochpyta #karavaning #samochod #wypozyczalnia

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

zobacz profil autora

Nieraz lądowałem w socjalnym kiblu, zostałem zrzucony dupskiem przez "towarzystwo". I to właśnie w tym łajnie, w gównie umoczon, cały obszczanon – ujrzałem rzeczy aksamitnie czysto i nadzwyczaj jasno.

Ostatnie wpisy JamnikWallenrod (zobacz wszystkie)

1 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

2 komentarze do “Pomóżcie Jamniczkowi…

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!