p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

MEWING I GOLENIE

Wyświetlono: 111
2 0

171207-jaw-exercise-man-index.jpg

KILKA WSKAZÓWEK, JAK UZYSKAĆ KWADRATOWĄ SZCZĘKĘ

Dobrze zarysowanaa szczęka może wnieść wiele charakteru do twarzy. Jednak nie każdy ma szczęście mieć doskonale zdefiniowaną linię szczęki. Na szczęście istnieje kilka rozwiązań, aby to naprawić. Po pierwsze, można wykonać kilka ćwiczeń, aby wzmocnić mięśnie twarzy. Możesz również zastosować technikę golenia, która pomoże Ci nadać zarostowi linię podkreślającą linię szczęki. Najlepsze wskazówki dotyczące poprawy linii szczęki:

MEWING: ĆWICZENIA LINII ŻUCHWY

Ćwiczenia na twarzy, zwane mewingiem, mogą pomóc w napięciu linii szczęki poprzez pracę ważnych mięśni. Na przykład, można umieścić język na podniebieniu, tuż za zębami, z zamkniętymi ustami. Następnie brzęczeć przez 15 sekund przed rozluźnieniem mięśni. Powtórzyć operację jeszcze dwa razy.

W tym ćwiczeniu kolejne zaciskanie i rozluźnianie szczęki oraz wibracje wywołane brzęczeniem pomogą mięśniom twarzy dobrze pracować i wzmacniać je. Aby zobaczyć wyniki, operacja musi być wykonywana regularnie i przez długi okres czasu. Ponadto, jeśli wykonujesz ćwiczenia, które działają na całe ciało i prowadzisz zdrowszy tryb życia, będziesz tonować całe swoje ciało, w tym szyję i szczękę.

RÓŻNE STYLE ZAROSTU DLA DOBRZE UKSZTAŁTOWANEJ LINII SZCZĘK

Włosy na twarzy – lub ich brak – mogą mieć znaczący wpływ na sposób kształtowania szczęki. Obroża zarostu, kozia bródka czy mucha to style, które od razu zwrócą uwagę na linię szczęki, co sprawi, że będzie ona bardziej zauważalna.

Użycie trymera do brody, takiego jak Gillette Fusion5 ProGlide Styler, pomoże Ci stworzyć precyzyjne, dobrze zaznaczone linie wokół brody, aby uczynić ją bardziej podłuższną i symetryczną.

Uprawa zarostu na twarzy w celu zapuszczenia 3-dniowego zarostu lub rodzącej się brody może być świetnym sposobem na wzmocnienie linii szczęki. Rzeczywiście, jeśli nie chcesz być całkowicie ogolony, ale nie chcesz też zgubić zarysu szczęki w gąszczu brody – odpowiedzią może być styl “designerskiej brody”.

#mewing #szczena #blackpill #broda

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
100 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)
2 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!