p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Kolejny krok ku suwerenności – cyberbuzia

Wyświetlono: 133
3 0

senior-architect-working-drawing-board-thinking-39685446.jpg

Braterskie pozdrowienia z Mazur dla braci w spierdoleniu i dla wszystkich walczących na frontach przeciw wojskom p0lek, julek i innych tego typu femoidów.
Jak dobrze wiemy są na tym świecie mężczyźni, którym zabrakło kilku centymetrów tu i ówdzie aby móc sprawdzić się jako partnerzy seksualni oraz życiowi. Wykopek bordo, nasz guru i łaskawie nam panujący książe spierdolenia, oraz bohater mojego poprzedniego wpisu pokazali, że silikonowa dama może nie tylko spełniać nasze erotyczne zachcianki ale również sprawdza się w roli partnerki życiowej.
Ci, którzy lepiej lub gorzej znają twórczość sympatycznego wykopka wiedzą, że mimo iż lateksowa dama ma dwa otwory to nie jest w stanie zaspokoić młodego ogiera ustami. Jednakże mój kolego, od dziś będzie już to możliwe!
Autoblow AI, bo tak narzywa się to urządzenie, to nic innego jak symulator francuskiej miłości, który jest wyposażony w kilka programów pozwalając nawet najbardziej wymagającym mężczyznom zaspokoić swoje potrzeby.
Załączam link do sprzedawcy: https://autoblow.com/ . Koszt to niecałe 300 dolarów USD.
Czy to kolejny krok w budowaniu samodzielności? Czy incel jeszcze kiedyś będzie potrzebował kobiety w swoim życiu skoro powstają coraz to lepsze zabawki pozwalające na spełnianie swoich żądz? To pytania dla was, niech każdy sam sobie odpowie na nie.
Trzymajcie się w walce, wy, wykuci w ogniu spierdolenia.
#przegryw #blackpill #p0lka #mazury #silikonowadama

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
100 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

mazurski_separatysta

zobacz profil autora

Braterskie pozdrowienia z Mazur dla braci w spierdoleniu i dla wszystkich walczących na frontach przeciw wojskom p0lek, julek i innych tego typu femoidów.

Ostatnie wpisy mazurski_separatysta (zobacz wszystkie)

3 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

7 komentarze do “Kolejny krok ku suwerenności – cyberbuzia

  1. Dane odnośnie dziur nieaktualne, na którymś lajwie wykopek sprawił, że użyła jadaczki.
    Ciekawe jak to wypada w porównaniu z masturbatorami dostępnymi na allegro za około 400 cebulionów.

    1. A to widzisz, pominąłem ten fakt. Ja jedyny kontakt z takimi rzeczami miałem w liceum kiedy to kumplowi na osiemnastkę kupiliśmy z ekipą taką dmuchaną lalę za 70 plnów. Wyglądała komicznie jak z tych wszystkich amerykańskich filmów ale od niechcenia można było tam jej zaaplikować swojego iskandera.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!