p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Karuzela k00tasów to mit

Wyświetlono: 86
1 1

linda-hayden-in-the-house-on-straw-hill.jpeg

Karuzela k00tasów – to wymyślili mężczyźni (w większości słabo rozumiejący istoty ludzkie w ogóle), którzy biorą kilka szczegółów, które znają z życia kilku kobiet (i bądźmy szczerzy… mówimy o kobietach, na które zwracają największą uwagę… kobiety, które są łatwiej dostępne seksualnie), podczas gdy te kobiety są odkrywcze, a następnie wypełniają puste miejsca wnioskami, które zakładają, że kobieta zachowuje się jak mężczyzna, z prawdopodobnie męskimi priorytetami, i że jej zachowanie rozciąga się na dłuższy okres czasu, niż to prawdopodobnie miało miejsce, ponieważ wynikało to z wrodzonej niezmiennej natury, a nie z dążenia do wzrostu i rozwoju w kierunku celów, że jej zachowanie było tak ekstremalne, jak tylko mogła to zrobić, ponieważ oczywiście kto nie oddaje się w pełni rzeczom, które są częścią jego najgłębszej i najbardziej wrodzonej natury, i że jej zachowania można uogólnić na wszystkie kobiety, ponieważ są one w 100% wynikiem jej kobiecości, a nie wynikiem jej szczególnej historii, obecnych nacisków i przyszłych pragnień.

To jest tak samo głupie jak mówienie “mężczyźni przechodzą przez fazę w późnych latach nastoletnich i wczesnych latach dwudziestych, w której bezmyślnie spuszczają dziecko w wiele kobiet, więc dlatego nigdy nie można mieć żadnego stopnia zaufania lub pewności, że mężczyzna nie będzie miał kobiety, która pojawi się i zażąda od niego alimentów, nie ma sensu próbować budować finansowej przyszłości z mężczyzną z tego powodu, kropka, zaoszczędzić pieniądze i zapewnić dla siebie i tylko dla siebie, starają się izolować swoje zasoby od dzielenia się z mężczyznami, mężczyźni już rozproszone ich obowiązek zapewnienia wokół jak fontanna dobrze zanim się do nich dostać, że nie mają nic do zaoferowania dziecko masz z nimi, nie umieścić swoje pieniądze w depozyt hipoteczny z mężczyzną i nie pomóc mu zbudować firmę lub ukończyć stopień, jakaś inna kobieta po prostu będzie go wziąć. To znaczy na pewno tak się czasem zdarza, na pewno tak jest. Jest możliwość, że jest to część gry. Czy to typowe? Ha, nie.
#karuzela #p0lka #girlpower

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
50 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
50 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

Linda Hayden

zobacz profil autora

NIE KOCHA SIĘ ZA COŚ TYLKO POMIMO WSZYSTKO.
1 1

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

3 komentarze do “Karuzela k00tasów to mit

  1. Na przykład mam spektakularnie niską liczbę. Moje dni karuzeli kutasów były … kilka miesięcy przed moim pierwszym związkiem i pomiędzy związkami, kiedy dużo myślałam o możliwościach w łóżku, ale tak naprawdę nikogo nie pieprzyłam, za często. Czytałam o wiele więcej erotyki, patrzyłam na facetów i myślałam no cóż, jaki on byłby, gdyby wsadził penisa w moją #cipka…” i czasami rozmawianie z singlami z nieco większym ożywieniem i kilkoma celowymi IOI było dla mnie ograniczeniem. To wszystko, tym właśnie była dla mnie ta faza eksploracji seksualnej. Nie jestem szczególnie niezwykła. Ośmielam się twierdzić, że moje doświadczenie jest bardziej powszechne niż doświadczenia, które inni mężczyźni promują jako typowe dla tych odkrywczych faz u kobiet.

    1
    1
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!