p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Jestem hipergamiczna i dobrze mi z tym

Wyświetlono: 192
0 3

uncomfortable-nightclub-meme-fb-unilad-thatsmeme.jpg

#hipergamia #p0lka

Jestem hipergamiczną i ogarniętą, wykształconą kobietą. Śmiać mi się chce jak widzę płączących przegrywów. Faktem jest, że ludzie (niezależnie od płci) kultywują wszystkie rodzaje relacji społecznych, aby podnieść swój status. małżeństwo zawsze wiązało się z ekonomią i statusem społecznym; sentymentalne podejście, jakie często przyjmujemy do małżeństwa na Zachodzie, jest wyjątkiem, a nie regułą. nawet w społeczeństwach patrylinearnych (bogactwo i status przechodzą z ojca na syna, a nie zazwyczaj przez linię matczyną, więc poślubienie bogatej kobiety może nie być tak samo korzystne jak poślubienie bogatego mężczyzny, w zależności od tego, jakie prawa dziedziczenia mają kobiety) mężczyźni historycznie cały czas się żenili.

Zabawne jest to, że wielu facetów, którzy są przeciwni “kobiecej hipergamii”, opowiada się również za konserwatywnymi/”tradycyjnymi” rolami płci i związkami, myśląc, że kobiety z jakiegoś powodu będą dla nich “skromniejsze” lub bardziej dostępne. to właśnie patriarchalne wartości/społeczne idee zachęcają kobiety do “wychodzenia za mąż”. Jeśli oczekuje się od ciebie, że będziesz ekonomicznie zależna od mężczyzny, i wiesz, że przyszły dobrobyt twoich dzieci będzie zależał od społecznego i ekonomicznego statusu mężczyzny, którego poślubisz, “hipergamia” jest kwestią zdrowego rozsądku, tak samo jak branie dobrej pracy zamiast gównianej jest obecnie zdrowym rozsądkiem w naszym społeczeństwie. każdy, kto ma z tym problem, powinien być zainteresowany wspieraniem wolności ekonomicznej i samodzielności kobiet.

Hi hi
Hi hi
29 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
14 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
57 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

Linda Hayden

zobacz profil autora

NIE KOCHA SIĘ ZA COŚ TYLKO POMIMO WSZYSTKO.
0 3

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

8 komentarze do “Jestem hipergamiczna i dobrze mi z tym

  1. W wariancie, który proponujesz występuje hipergamia oparta tylko na cech wyglądu takich jak wzrost, struktura kostna twarzy i inne cechy, na które niebieski ma znikomy wpływ.
    W wariancie tradycyjnym hipergamia jest oparta o majątek, a to jest bardziej uczciwe pole do gry, w którym więcej niebieskich ma szanse na sukces.

          1. Crapiarz wiem żeś bana wyłapał, ale lepiej zajmij się swoim szmatami z dropa, bo mole ci je wpierdolą, zamiast truć tyłek

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!