p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Jak lizać tzipę

Wyświetlono: 133
1 1

Rozgrzej ją mnóstwem dokuczania i gry wstępnej.
To naprawdę robi różnicę. Zacznij od wielu wariantów. „Bernardyn liże”, liżąc jej wargi sromowe w różnych kierunkach (przeliteruj przypadkowe litery alfabetu itp.), Ruchanie językiem, pracuj nad jej łechtaczką i od czasu do czasu rób krótkie przerwy, podczas których drażnisz i pieścisz jej skórę wokół krocza, wewnętrzne uda itp.

Rozluźnij się i oddychaj.
Brzmi głupio, ale ostatnią rzeczą, której chcesz, jest zmiana pozycji tuż przed orgazmem, ponieważ twoje ramię cię kurwa zabija lub coś w tym rodzaju.

Spokojnie, marynarzu.
Jeśli twoja dziewczyna ma wrażliwą łechtaczkę, ostra jazda będzie ją nadmiernie stymulować i wcale nie będzie dobrze się czuła. Często najlżejszy możliwy kontakt z językiem będzie dla niej najlepszy, przynajmniej na początku. Jeśli chodzi o ruchy, spróbuj zacząć od ruchów na boki, przechodząc do ruchów okrężnych, a następnie po prostu przejdź do ruchów w górę iw dół. Lizanie w górę iw dół jest często najbardziej stymulującym rodzajem lizania, więc przygotuj się do tego.

Kiedy jest blisko: powtarzaj.
Jak wspomniano w artykule, teraz nie jest już czas na kreatywność. To jest ta część, w której wbija biodra w twoje usta, a jej ręce mocno dociskają twoją głowę.

#minetka #tzipa #julka #p0lka

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)
1 1

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!