p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Incele mówią, że kobiety odrzucają mężczyzn, ponieważ wolą seks z ich psami

Wyświetlono: 113
0 0

dp121

Powinnaś być świadoma, że jest rosnąca liczba internetowych memów, że kobiety odrzucają mężczyzn, ponieważ wolą seks z ich psami domowymi. Jest to najbardziej popularne w grupach incel/mgtow i jest mnóstwo udokumentowanych zrzutów ekranu, jeśli nie możesz w to uwierzyć.

Mam swoje dwie teorie dlaczego okazało się to tak popularnym pomysłem. Po pierwsze, projekcja. Mężczyźni są tymi, którzy angażują się w seksualną deprawację jak dogpill. Nie kobiety. W niektórych obszarach wiejskich poziom męskiego bestialstwa zbliża się do 35% populacji, ponieważ tradycją jest dla nich tracenie dziewictwa z osłami i kurczakami. Dosłownie każde badanie dotyczące zoofilii wskazuje, że odsetek mężczyzn jest co najmniej dwukrotnie wyższy niż kobiet. To kobiety powinny brać “Dogpill”: mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania swoich zwierząt niż kobiety, a moszny inceli projektują to na nas. Widzą kobietę i jej psa, a pierwszą rzeczą, o której myślą jest seks ze zwierzaiema, więc zakładają, że to jest to, o czym my też myślimy.

Moja druga teoria jest taka, że ci mężczyźni są sfrustrowani, że nie będą mogli tak łatwo gwałcić i ranić kobiet, jeśli będą mieli psa stróżującego. Sprawia to również, że czują się zdemaskowani, ponieważ wiedzą, że nie daliby rady dobrze wyszkolonemu, dużemu psu stróżującemu.

Mężczyźni myślą, że są tacy logiczni, ale tak naprawdę wygadują tak wiele plugawych bzdur. Dlaczego naprawdę w to wierzą, skoro wszystko wskazuje na to, że bestialstwo mężczyzn jest o wiele bardziej powszechne?

Ponadto: jeśli masz psa, bądź świadoma, że publikowanie zdjęć siebie i swojego zwierzaka w sieci może przyciągnąć inceli, którzy podzielą się tym zdjęciem jako dowodem na tzw. #dogpill.

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

Podobne wysrywy:

The following two tabs change content below.

Linda Hayden

zobacz profil autora

NIE KOCHA SIĘ ZA COŚ TYLKO POMIMO WSZYSTKO.
0 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Jeden komentarz do “Incele mówią, że kobiety odrzucają mężczyzn, ponieważ wolą seks z ich psami

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!