p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Drabina k00tangi sukcesu – cz. 2.

Wyświetlono: 76
0 0

hipergamia2.jpg

Niektóre kobiety czują potrzebę bycia dominującymi lub posiadania kontroli. Wierzą więc, że bycie z kimś mniej wykwalifikowanym lub o niskim statusie da im władzę nad partnerem i nie sprawi, że poczują się zagrożone.Czasami nawet strach przed odrzuceniem lub utratą ukochanej osoby może sprawić, że kobiety wyjdą za mąż, ponieważ wolałyby widzieć swojego partnera niepewnym, a siebie jako ważniejszą osobę w związku. Ponadto, niektóre kobiety mogą wierzyć, że jeśli są z kimś na wyższym poziomie, mogą nie być emocjonalnie tak dostępne i mogą obawiać się samotności.

Kobiety wychodzące za mąż w dół drabiny k00tangi stają się coraz bardziej powszechne, również u nas w kraju z dykty. Jednym z powodów wydaje się być to, że kobiety nie są w stanie znaleźć mężczyzn, którzy są na górze drabiny k00tangi sukcesu, edukacyjnej lub finansowej. Dlatego godzą się na “mniej” tylko po to, by móc związać się z mężczyzną i mieć rodzinę, do której zawsze dążyły. Oczywiście boczna karuzela się nie zatrzyma – każda wolna chwila będzie poświęcona na spijanie obcej spuchy.

Potrzeba posiadania dzieci, zwłaszcza zanim zegar biologiczny zacznie tykać lub zanim osiągną wiek, w którym macierzyństwo staje się bardziej ryzykowne, skłania kobiety do kompromisów. Wraz z rosnącą liczbą kobiet, które wychodzą za mąż znacznie później (średnia wieku wynosi teraz 26/27 lat), wielu “dobrych” mężczyzn jest już zajętych w związkach, więc pozostawia to grupę pozostawioną w tyle jako “drugorzędną” lub po prostu nie dość dobrą.
#k00tangasukcesu #hipergamia

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
0 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)
0 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

2 komentarze do “Drabina k00tangi sukcesu – cz. 2.

  1. Żyjemy w trudnych finansowo czasach i poleganie na jednej osobie, aby zapewnić “chleb”, wywiera większą presję na tę osobę. Zamiast tego, dlaczego nie zrobić tego, co przysięgałaś zrobić, kiedy się ożeniłeś i pomóc swojemu partnerowi położyć chleb na stole?

    Ale nie, bo to jest trudniejsze. Lepiej być płytką, pustą, rozczeniową p0lką. Ha tfu. Dlatego właśnie rucham was p0lki z taką wściekłością. Cieszę się jak dławicie się moim kutasem. Na nic więcej nie zasługujecie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!