p0lkopolitan 2.0

Społeczność o p0lkach

Bukake… korzenie rewolucyjnego okładu z fiuta

Wyświetlono: 100
2 0

polki.PNG

Miejski mit głosi, że praktyka ta powstała w feudalnej Japonii jako metoda karania kobiet, które dopuściły się cudzołóstwa. Nie jest to jednak prawda, ponieważ źródłem jest wyobraźnia autora pewnej strony internetowej dla dorosłych, który wymyślił tę historię, aby zachęcić czytelników do subskrypcji.

Bukkake jest rzeczownikową formą japońskiego czasownika bukkakeru to spłukanie wody), i oznacza po prostu “spłukanie” lub “chlapanie”. Czasownik złożony może być rozłożony na dwa czasowniki: butsu i kakeru . Butsu dosłownie oznacza uderzać, ale w tym użyciu wydaje się być intensywnym przedrostkiem, jak w buttamageru, “całkowicie zaskoczony”) lub butchigiri , “przytłaczające zwycięstwo”). Kakeru w tym kontekście oznacza prysznic lub lanie. Słowo bukkake jest często używane w języku japońskim do opisania wylania wody (lub innych płynów) z wystarczającym impetem, aby spowodować rozprysk.

W rzeczywistości, bukkake jest częściej używane w Japonii do opisania rodzaju dania, w którym dodatki są wylewane na wierzch makaronu, jak w bukkake-udon i bukkake-soba. W kulturze zachodniej słowo to prawdopodobnie odnosi się do aktu chlapania świeżym nasieniem na twarz kobiety.

#bukake #feudalizm #samuraj

Hi hi
Hi hi
0 %
Ehh...
Ehh...
0 %
Podnietka
Podnietka
0 %
Ziew
Ziew
0 %
Angry
Co do...
0 %
Surprise
Zdziwko
100 %

The following two tabs change content below.

p0lka3

zobacz profil autora

Jestem p0lka niezależną, więc ukradłam wszystkie posty pisane z anonima:)
2 0

Dodaj komentarz

Skomentuj wysryw

Jeden komentarz do “Bukake… korzenie rewolucyjnego okładu z fiuta

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!